News 2021 SharePoint klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Ocenění

Ocenění

Nábytek roku 2021 – Absolutní vítězKomise, podobně jako v minulosti, ocenila inovativní a velmi čistý design výrobku. V letošním roce se rozhodla pro velmi náročnou kategorii kancelářského sezení. Kolekce Muuna splňuje požadavky na pohodlný, elegantní, praktický a oku lahodící design, který je jedním ze základních předpokladů pro vysokou výkonnost při práci.

Oceněné produkty: Kolekce Muuna

Ocenění

Nábytek roku 2021 – Ocenění za výjimečně zdařilý design
Vize vtělená do organických tvarů, poctivá kvalita a lehkost bytí. Prostě všechno, co si dnešní doba žádá. Organické tvary proporčně atypického sezení jsou tu pro chvíle, kdy je potřeba načerpat novou energii nebo probrat všechno důležité u šálku kávy.

Oceněné produkty: KOLEKCE ORGANIX

Ocenění

Od roku 1950 udílí Muzeum architektury a designu v Chicagu každoroční ocenění v soutěži GOOD DESIGN za nejinovativnější a nejmodernější průmyslové, produktové a grafické návrhy vyrobené po celém světě.

Oceněné produkty: CA-VA

Ocenění

The German Design Award je cena za design, který přímo přispívá k celkovému komerčnímu úspěchu. Ceny jsou udělovány pouze projektům, které skutečně představují průkopnické příspěvky do mezinárodního designového prostředí, což garantuje odborná mezinárodní porota. Německá cena za design identifikuje a představuje jedinečné trendy v oblasti designu.

Oceněné produkty: TEA 1301 / TEA 1322

Ocenění

Produkt, který získá ocenění „Red Dot Award 2017 - Winner Office Design“ v sobě spojuje jedinečnost svého zpracování a komfortu pro uživatele. Ve své kategorii jde o naprostou špičku z hlediska praktičnosti i funkčnosti.

Oceněné produkty: TEA 1301 / TEA 1322

Ocenění

Nábytek roku 2020 – Absolutní vítěz
Řada CUBIX vyniká velmi sofistikovaným zpracováním tématu, který je přítomný v oblasti designu sezení, již od třicátých let minulého století. Minimalistické pojetí naprosto přesných exaktních geometrických tvarů čalounění, posazených na jednoduché kovové podnoži je vyváženou kompozicí hmot. Ta odpovídá na současné pojetí špičkového interiéru pracovního prostoru.

Oceněné produkty: KOLEKCE CUBIX

Ocenění

Technická řešení a výzkumy v oblasti ergonomie ovlivňují současné dění na trhu s nábytkem. Pro dokonalý produkt je za potřebí především spolupráce expertů těchto oblastí, díky čemuž vznikají úžasné tvary, doplněny o absolutní komfort při jeho užívání.

Oceněné produkty: Kolekce TEA

Ocenění

Obdivuhodný design v kombinaci s neobyčejným komfortem jsou základními parametry, které musí vítěz ocenění „Nábytek roku 2015“ splňovat. Použití ekologicky přívětivých materiálů a především pohodlí a zdraví uživatelů jsou pak pro dokonalý nábytek samozřejmostí.

Oceněné produkty: Kolekce Easy Pro

Ocenění

Maximální spolehlivost, nekonečné pohodlí a dechberoucí vzhled, který rozjasní kteroukoli místnost. Ocenění „Nábytek roku“ je každoročně udělováno na základě detailní analýzy požadavků zákazníků, jímž vyhovuje jen několik málo kusů nábytku.

Oceněné produkty: Kolekce FLEXi