klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Ocenění

Ocenění

Od roku 1950 udílí Muzeum architektury a designu v Chicagu každoroční ocenění v soutěži GOOD DESIGN za nejinovativnější a nejmodernější průmyslové, produktové a grafické návrhy vyrobené po celém světě.

Oceněné produkty: CA-VA

Ocenění

The German Design Award je cena za design, který přímo přispívá k celkovému komerčnímu úspěchu. Ceny jsou udělovány pouze projektům, které skutečně představují průkopnické příspěvky do mezinárodního designového prostředí, což garantuje odborná mezinárodní porota. Německá cena za design identifikuje a představuje jedinečné trendy v oblasti designu.

Oceněné produkty: TEA 1301 / TEA 1322

Ocenění

Produkt, který získá ocenění „Red Dot Award 2017 - Winner Office Design“ v sobě spojuje jedinečnost svého zpracování a komfortu pro uživatele. Ve své kategorii jde o naprostou špičku z hlediska praktičnosti i funkčnosti.

Oceněné produkty: TEA 1301 / TEA 1322

Ocenění

Technická řešení a výzkumy v oblasti ergonomie ovlivňují současné dění na trhu s nábytkem. Pro dokonalý produkt je za potřebí především spolupráce expertů těchto oblastí, díky čemuž vznikají úžasné tvary, doplněny o absolutní komfort při jeho užívání.

Oceněné produkty: Kolekce TEA

Ocenění

Obdivuhodný design v kombinaci s neobyčejným komfortem jsou základními parametry, které musí vítěz ocenění „Nábytek roku 2015“ splňovat. Použití ekologicky přívětivých materiálů a především pohodlí a zdraví uživatelů jsou pak pro dokonalý nábytek samozřejmostí.

Oceněné produkty: Kolekce Easy Pro

Ocenění

Maximální spolehlivost, nekonečné pohodlí a dechberoucí vzhled, který rozjasní kteroukoli místnost. Ocenění „Nábytek roku“ je každoročně udělováno na základě detailní analýzy požadavků zákazníků, jímž vyhovuje jen několik málo kusů nábytku.

Oceněné produkty: Kolekce FLEXi