News 2021 SharePoint klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

O společnosti

HISTORIE FIRMY

RIM CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 s podnikatelským záměrem vyrábět vlastní kancelářské židle. Filosofie zdravého sezení a poznatky z intenzívního výzkumu v oblasti ergonomie ovlivnily i další vývoj naší společnosti. Slogan "PRO ZDRAVÉ SEZENÍ" a tomu odpovídající záměr vyrábět a prodávat židle, které přispějí ke kultivaci a ozdravění kancelářského prostředí se staly hlavním posláním firmy.

Cíle společnosti RIM CZ

Vyvíjet a uvádět na trh výrobky, které uspokojí zákazníky svým technickým řešením, designem, cenou a kvalitou.

Obchodní politika

RIM-CZ – distribuce pro Evropské trhy
RIM-HK – distribuce pro všechny kontinenty mimo Evropu
RIM POINT – obchodní zastoupení, autorizovaný prodejce značky RIM

Zastupované značky

INFINITI (Itálie)
KLÖBER (SRN)
ZÜCO (Švýcarsko)

Showroom

Kancelářskou židli si dnes můžete koupit téměř kdekoliv...

Nicméně při návštěvě našeho showroomu, děláme věci trochu odlišné. S naším zkušeným týmem, jsme tu, abychom naslouchali, porozuměli a navrhovali řešení, tak aby splňovala všechna Vaše očekávání. Ať už hledáte sedací nábytek pro soukromé nebo komerční využití, jsme připraveni Vám pomoci. Chtěli bychom Vás pozvat k návštěvě našich vzorkoven v Otrokovicích a Praze nebo do některého z RIM pointů po celém světě. Dejte nám příležitost ukázat Vám, jak může být Vaše sezení mnohem příjemnější.

Showroom Otrokovice

Showroom Praha

Design

Dobrý design nelze změřit, je otázkou osobního vkusu

Dobrý design se stává klíčovým nástrojem inovativních a úspěšných firem. Spolupráce výrobce a designera je pro výrobky značky RIM klíčová. Máme sice kvalitní technologie, umíme přijít na technická řešení, ale ve spojení s dobrým designem získávají naše výrobky vyšší hodnotu. Na projektech spolupracujeme s celou řadou předních českých a zahraničních designerů, kteří dotváří celkový charakter našich produktů.

Výroba

Od roku 1991 vyrábíme sedací nábytek do Vašich kanceláří. Vždy se snažíme dbát především na kvalitu našich produktů. Rozdíl značky RIM spočívá v detailech a ve snaze našich kvalifikovaných pracovníků, kteří neustále zdokonalují své dovednosti a pracovní postupy. Abychom dosáhli vysoké kvality všech výrobků a jejich dlouhé životnosti, věnujeme se celému procesu vývoje a výroby s maximální péči.