News 2021 SharePoint klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Otrokovice – sídlo firmy

RIM CZ a.s.
Dr. E. Beneše 1015, 765 02 Otrokovice
Česká republika

IČ: 44 11 73 53
VAT: CZ 44 11 73 53
C. 3953 vedená u rejstříkového soudu v Brně

Telefon: +420 577 112 640
Otevírací doba: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Informace: info@rim.cz
Obchodní odd.: sales@rim.cz, export@rim.cz
E-mail marketing: marketing@rim.cz

Milan Nagy

Milan Nagy

Předseda představenstva

Rudolf Fukal

Rudolf Fukal

Místopředseda představenstva

Martin Dorotík

Martin Dorotík

Výkonný ředitel

dorotik@rim.cz

Daniel Šabat

Daniel Šabat

Obchodní ředitel (SK, GB)

sabat@rim.cz

Jakub Barcuch

Jakub Barcuch

Sales Manager (Morava, HU, FR, BE, NL, L)

barcuch@rim.cz

+420 724 977 180

Petr Polách

Petr Polách

Sales Manager (DE, AT, CH)

polach@rim.cz

+420 778 460 322

Antonín Pelánek

Antonín Pelánek

Sales Manager (Morava, SK, PL, RO, BG, GR))

pelanek@rim.cz

+420 778 725 927

Petr Motlík

Petr Motlík

Sales Manager (FI, UK, CN, US)

motlik@rim.cz

+420 778 784 849

Ivan Křemen

Ivan Křemen

Vedoucí maloobchodního prodeje (RIM Interiors)

kremen@rim.cz

+420 777 136 368

Zuzana Šimková

Zuzana Šimková

Marketing manager

simkova@rim.cz

+420 731 518 719

Michaela Válková

Michaela Válková

Marketing

valkova@rim.cz

+420 771 124 979

Michal Hotmar

Michal Hotmar

Marketing

hotmar@rim.cz

Patrik Ambrož

Patrik Ambrož

Účtárna

ambroz@rim.cz

+420 731 374 194

Antonín Zderčík

Antonín Zderčík

Technický ředitel

zdercik@rim.cz

Praha

RIM CZ a.s.
Pernerova 691/42
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

Telefon: +420 272 653 625
Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 16:30 hod.

E-mail: praha@rim.cz

Michal Tomeš

Michal Tomeš

Ředitel pobočky RIM PRAHA

tomes@rim.cz

Eliška Sedláčková

Eliška Sedláčková

Projektový manažer

sedlackova@rim.cz

+420 727 875 967 | +420 731 012 703

Jiří Vejs

Jiří Vejs

Servisní technik

vejs@rim.cz

+420 605 106 681

Tlumačov

RIM CZ a.s.
Mánesova 885
763 62 Tlumačov
Česká republika

Výrobní ředitel: +420 571 118 734
Vedoucí nákupu: +420 571 118 742
Oddělení nákupu: +420 571 118 744, +420 571 118 938
Vedoucí logistiky: +420 571 118 743

Vlastimil Bucňák

Vlastimil Bucňák

Výrobní ředitel

bucnak@rim.cz

+420 603 540 290

Jiří Sukup

Jiří Sukup

Vedoucí nákupu

sukup@rim.cz

+420 739 094 479

Zuzana Nováková

Zuzana Nováková

Servis a reklamace

reklamace@rim.cz

+420 702 089 236

Radek Skácel

Radek Skácel

Vedoucí logistiky

skacel@rim.cz

+420 725 735 929