klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Otrokovice – sídlo firmy

RIM CZ s.r.o.
Dr. E. Beneše 1015, 765 02 Otrokovice
Česká republika

IČ: 44 11 73 53
VAT: CZ 44 11 73 53
C. 3953 vedená u rejstříkového soudu v Brně

Telefon: +420 577 112 641
Fax: +420 577 101 015
Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 16:30 hod.

Informace: info@rim.cz
Obchodní odd.: sales@rim.cz, export@rim.cz
E-mail marketing: marketing@rim.cz

Milan Nagy

Jednatel společnosti

Rudolf Fukal

Jednatel společnosti

Daniel Šabat

Obchodní ředitel

sabat@rim.cz

Jakub Barcuch

Sales Manager (Morava, FR, BE, HU)

barcuch@rim.cz +420 724 977 180

David Novák

Sales manager (DE, AT, CH, GB, NL, FI, EE, IT, IRL)

novak@rim.cz +420 606 355 607

Ivan Křemen

Vedoucí maloobchodního prodeje (RIM Interiors)

kremen@rim.cz +420 777 136 368

Michal Hotmar

Marketingové oddělení

hotmar@rim.cz +420 603 574 713

Antonín Zderčík

Technický ředitel

zdercik@rim.cz

Martin Velčovský

Sales Manager (BG, GE, GR, HR, LT, LV, PL, RO, SI, RU, BY a UA)

velcovsky@rim.cz +420 777 366 197

Praha

RIM CZ s.r.o.
Pernerova 691/42
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

Telefon: +420 272 653 625
Fax: ++420 272 653 631
Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 16:30 hod.

E-mail obchod: praha@rim.cz

Michal Tomeš

Ředitel pobočky RIM PRAHA

tomes@rim.cz

Daniel Vnuk

Projekt manager

vnuk@rim.cz +420 727 875 967

Eliška Sedláčková

Asistentka

praha@rim.cz +420 731 012 703

Tlumačov

RIM CZ s.r.o.
Mánesova 885
763 62 Tlumačov
Česká republika

Výrobní ředitel: +420 571 118 734
Vedoucí nákupu: +420 571 118 742
Oddělení nákupu: +420 571 118 744, +420 571 118 938
Vedoucí logistiky: +420 571 118 743

Vlastimil Bucňák

Výrobní ředitel

bucnak@rim.cz +420 603 540 290

Jiří Sukup

Vedoucí nákupu

sukup@rim.cz +420 739 094 479

Zuzana Nováková

Servis a reklamace

reklamace@rim.cz +420 702 089 236

Radek Skácel

Vedoucí logistiky

skacel@rim.cz +420 725 735 929