klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Prezentace RIM 2020 24. 10. 2019

Ke konci října jsme do pražského showroomu přivezli dva nové koncepty sedacího nábytku, nové křeslo WINX Lounge a univerzální skořepinovou židli EDGE. Společně s designérem Kai Staniou jsme je představili pozvaným hostům a novinářům.

Naši obchodní partneři a příznivci designu se sešli ve čtvrtek odpoledne v showroomu RIM CZ na pražském Karlíně. Hosty přivítali jednatelé společnosti Milan Nagy a Rudolf Fukal. Součástí odpoledního programu byla prezentace designéra Kai Stanii o trendech, nejen v kancelářském designu, s výhledem na rok 2020. Mimo to mohli přítomní hosté zhlédnout akrobatickou Hand stand show v podání Davida Pargáče. Atmosféru doplňovala sólo kytara v rukou Marka Soldána a podkres celé akci dala DJ Lady C. Pro hosty bylo přichystáno občerstvení v podobě stylově zaměřeného rautu s rakouskými specialitami doplněné o kávový servis s odborným výkladem.

Představené novinky
Křesla Winx Lounge navazují na předcházející kolekci WINX, pro jejichž design Kaie inspirovala ptačí křídla, která jemně obepínají hnízdo s mláďaty. Právě dojem pohodlí a bezpečí je přesně to, co byste měli cítit, když do nich usednete.
Židle Edge na trh přichází na třech podnožích – dřevěné, drátěné a čtyřramenné. Díky široké paletě látek lze židli uzpůsobit tak, aby zapadla do každého interiéru.