klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Nová kolekce WITTY

Nová kolekce WITTY

Nová kolekce dřevěného stolového a sedacího nábytku WITTY se skládá ze stolového programu, lavic a barových židlí. Materiál, masivní dub či buk, navozuje domácí pocit a při fyzickém kontaktu působí příjemně a teple.

Řada stolů je připravená ve třech výškách 47, 75 a 110 cm a třech velikostech „zaoblených“ stolových desek 56×56, 86×86 a 166×86 cm. Konstrukčním materiálem je masivní dub, který je doplněn o bukovou verzi. Stolové desky jsou k dispozici v dýhovaném provedení s masivním dubovým nákližkem nebo ve variantě dýhované MDF desky s lakovanou bukovou dýhou, případně bílé a šedé lakované MDF desky s fazetou. Stolové desky mohou být dle volby zákazníka vybaveny přípojnými místy se zásuvkou na 230V včetně USB zásuvek pro dobíjení mobilních zařízení. Součástí přípojných míst je také kabelový chránič ve třech barevných provedeních (černá, bílá, šedá).

Lavice i barové židle jsou tvarovány tak, aby se shodovaly jak s řadou stolů WITTY, tak i dřevěnými podnožemi křesílek ANET a TANIA. Díky této „unifikaci“ lze kombinovat různé typy sezení při zařizování jednotné designové linky v interiéru. Lavice WITTY jsou tvořeny řadou jedno a dvoumístných sezení, které jsou celé zhotovené z masivního dubového, případně bukového dřeva. Sedák lavic lze pro zvýšení komfortu sezení opatřit čalouněným segmentem, který je mírně zapuštěný do sedáků. Barové židle vyjma celodřevěné a částečně čalouněné verze nabízí také celočalouněnou verzi sedáku s nízkou zádovou opěrou. Nohy stolů i lavic jsou v základním provedení opatřeny filcovými kluzáky, případně lze zvolit plastové kluzáky pro měkké typy povrchů.