News 2021 SharePoint klientská sekcia rychlá dodávka rychlý kontakt

Otrokovice – sídlo firmy

RIM CZ a.s.
Dr. E. Beneše 1015, 765 02 Otrokovice
Česká republika

IČ: 44 11 73 53
VAT: CZ 44 11 73 53
C. 3953 vedená u rejstříkového soudu v Brně

Telefón: +420 577 112 640
Otevírací doba: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Informácie: info@rim.cz
Obchodní odd.: sales@rim.cz, export@rim.cz
E-mail marketing: marketing@rim.cz

Milan Nagy

Milan Nagy

Predseda predstavenstva

Rudolf Fukal

Rudolf Fukal

Mistopredseda predstavenstva

Martin Dorotík

Martin Dorotík

Výkonný riaditeľ

dorotik@rim.cz

Daniel Šabat

Daniel Šabat

Obchodný riaditeľ (SK, GB)

sabat@rim.cz

Jakub Barcuch

Jakub Barcuch

Sales Manager (Morava, HU, FR, BE, NL, L, IT))

barcuch@rim.cz

+420 774 977 180

Martin Velčovský

Martin Velčovský

Sales Manager (BG, GE, GR, LT, LV, PL, RO, RU, BY a UA)

velcovsky@rim.cz

+420 777 366 197

Ivan Křemen

Ivan Křemen

Vedúci maloobchodného predaja (RIM Interiors)

kremen@rim.cz

+420 777 136 368

Michal Hotmar

Michal Hotmar

Marketingové oddelenie

hotmar@rim.cz

+420 603 574 713

Antonín Zderčík

Antonín Zderčík

Technický riaditeľ

zdercik@rim.cz

Praha

RIM CZ a.s.
Pernerova 691/42
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

Telefón: +420 272 653 625
Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 16:30 hod.

E-mail obchod: praha@rim.cz

Michal Tomeš

Michal Tomeš

Riaditeľ pobočky RIM PRAHA

tomes@rim.cz

Eliška Sedláčková

Eliška Sedláčková

Project manager

sedlackova@rim.cz

+420 727 875 967

Jiří Vejs

Jiří Vejs

Service

vejs@rim.cz

Tlumačov

RIM CZ a.s.
Mánesova 885
763 62 Tlumačov
Česká republika

Výrobný riaditeľ: +420 571 118 734
Vedoucí nákupu: +420 571 118 742
Oddělenie nákupu: +420 571 118 744, +420 571 118 938
Vedúci logistiky: +420 571 118 743

Vlastimil Bucňák

Vlastimil Bucňák

Výrobný riaditeľ

bucnak@rim.cz

+420 603 540 290

Jiří Sukup

Jiří Sukup

Vedúci nákupu

sukup@rim.cz

+420 739 094 479

Zuzana Nováková

Zuzana Nováková

Servis a reklamácia

reklamace@rim.cz

+420 702 089 236

Radek Skácel

Radek Skácel

Vedúci logistiky

skacel@rim.cz

+420 725 735 929