News 2021 SharePoint klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

Strategie společnosti RIM CZ a.s.

Firemní filozofie

Filosofií společnosti RIM je „přetvářet pracoviště jako místa k žití, nikoliv jen k práci“. Tento způsob našeho podnikání reflektuje skutečnost, jak přistupujeme k samotné tvorbě našich produktů, způsobu jejich prezentace, a i samotnému prodeji.

Vytváříme sedací nábytek, na kterém se pohodlně a zdravě sedí. Díky spolupráci se světovými designery skvěle vypadá a má vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou.

Naše hodnoty

LIDSKOST
Jsme jedna velká rodina. Upřímní, pracovití a charakterní. Vyrábíme produkty, které jsou pro lidi ergonomické, cenové dostupné, designové. S každým se dohodneme.

SPOLEHLIVOST
Naše produkty jsou kvalitní a spolehlivé. Držíme slovo dané našim partnerům i zákazníkům. Zdraví a bezpečnost při práci našich spolupracovníků jsou velmi důležité.  Věříme v udržitelnost, proto jsou naše produkty a samotný proces výroby nastaveny tak, abychom v maximální míře pracovali s obnovitelnými materiály a omezili tím negativní dopady na okolní prostředí. Respektujeme, kontrolujeme a vyžadujeme plnění všech zákonných požadavků, které naše práce vyžaduje.

ODBORNOST
Máme vlastní know-how. Produkty vyrábíme od vlastního návrhu až po dodání k zákazníkům. Už 30 let učíme lidi správně sedět. Naše zaměstnance podporujeme v pravidelném vzdělávání napříč všemi profesemi.

CHUŤ POSOUVAT HRANICE
Neustále vyvíjíme a zlepšujeme naše produkty a nabídky zákazníkům. Všechny procesy ve firmě odpovědně plánujeme, vyhodnocujeme jejich účinnost a klademe důraz na jejich trvalé zlepšování.