SharePoint klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

COVID-19

Vážení obchodní přátelé,

v souvislosti s mimořádnými opatřeními proti šíření COVID-19 bychom vás chtěli informovat, že společnost RIM CZ přijala odpovídající hygienická opatření k zabránění šíření viru.
Opatření se týkají všech provozů a znamenají omezení osobního kontaktu jak mezi zaměstnanci, tak i zákazníky. Uzavřen pro návštěvníky je tedy výrobní závod v Tlumačově, centrála v Otrokovicích i showroom v Praze-Karlíně. Naše obchodní týmy jsou vám nadále k dispozici, avšak za zvýšených hygienických opatření. Kontaktujte nás prosím přes e-mail, telefon, či pomocí videokonferencí (Skype, Messenger, …). Pro případ bezodkladné osobní schůzky je nutné ji dohodnout s daným obchodníkem předem.
Výroba pracuje bez omezení a aktuální návozy zboží nejsou nastalou situací dotčeny. Dbáme na maximální bezpečnosti vás i našich zaměstnanců, kteří vás obsluhují. Proto omezujeme vykládku zboží pouze k prvním dveřím s omezeným kontaktem řidiče a zákazníka. V souvislosti s doručováním zboží vás žádáme o zpětné potvrzení stanovených termínů návozů a aktuálních podmínek vykládky v cílové lokalitě.
Omezujeme i práci servisních techniků v zahraničí z důvodu uzavření hranic České republiky. V tuzemsku funguje servisní technik v omezeném provozu a je nutné se dohodnout vždy telefonicky.

Věříme, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme a děkujeme za vaši přízeň.

Martin Dorotík
výkonný ředitel