klientská sekce rychlá dodávka rychlý kontakt

25 let v RIM CZ

Start z nulového bodu, žádné zkušenosti, ale obrovské nadšení. V průběhu několika málo měsíců života firmy byla připravena sériová výroba prvního modelu židle s názvem KZ 911. Tuto otočnou židli, jednu z prvních vyrobených v roce 1991, si můžete prohlédnout ve firemní galerii v Otrokovicích pod označením „No 1“.

Židle KZ 911 přinesla do tehdejších kanceláří nebývalé oživení. Velkým hitem se stala na úřadech, kde pomocí pohybu na kolečkách a otočnému mechanismu urychlila mnohé pracovní postupy. Pomyslnou třešničkou na dortu byla možnost volby čalounění z desítky barevných kombinací. Židle také přispěla k celkovému ozdravění kancelářského prostředí.

V průběhu předešlých 25 let se měnil nejen design židlí, ale také požadavky na moderní kancelář. Základem našeho úspěchu je rychlá reakce na tyto požadavky. Filozofie zdravého sezení a poznatky z intenzivního výzkumu v oblasti ergonomie jsou dnes implementovány do každodenní výroby.

Naší prioritou jsou dlouhodobě dobré vztahy se všemi obchodními partnery, kterých za dobu existence firmy máme několik stovek z více než 50 států světa.

I nadále vám chceme přinášet jedinečné výrobky a poskytovat nadstandardní servis.